Šioje svetainėje www.egrozis.lt naudojami slapukai (angl. cookies). Sužinoti daugiau apie Privatumo politiką.

eGrožis

Grąžinimo sąlygos čia pateikiamos iš Pirkimo sąlygos dokumento.

  1. Sutarties atsisakymas, Prekių grąžinimas ir keitimas

7.1. Pirkėjas turi teisę grąžinti įsigytą prekę, nenurodant priežasties, pranešdamas apie tai pardavėjui raštu ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų nuo prekės pristatymo dienos. Jei sutartis apima ir yra sudaryta dėl keleto prekių, kurios yra pristatomos vartotojui atskirai, teisė atsisakyti Sutarties baigiasi po 14 (keturiolikos) kalendorinių dienų nuo dienos, kurią pristatoma paskutinė prekė.

7.2. Grąžinant prekes, privaloma laikytis laikytis šių sąlygų:

  • grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje;

  • prekė turi būti pirkėjo nesugadinta;

  • prekė turi būti nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės bei apsauginės plėvelės ir kt.);

  • grąžinama prekė turi būti tos pačios sudėties, kokios buvo pirkėjo gauta.

 

7.3. Norėdamas atsisakyti sutarties, pirkėjas turi pateikti pardavėjui (el. Paštu [email protected]) laisvos formos prekių grąžinimo prašymą, nurodant vardą, pavardę bei  asmeninės banko sąskaitos, į kurią pageidaujate gauti pinigus, už grąžinamas prekes, numerį bei prie jo pridėti prekių įsigijimą patvirtinantį dokumentą.  Jūsų prašymas bus išnagrinėtas per 3 (tris) darbo dienas - pardavėjas su Jumis susisieks suderinti grąžinimo sąlygų. Kai pardavėjas gaus grąžinamą prekę ir įsitikins, kad ji atitinka 7.2. taisyklių punkte nurodytas sąlygas, pinigai pirkėjui bus grąžinami į jo nurodytą banko sąskaitą per 14 (keturiolika) darbo dienų. Pirkėjui tenka visos prekių grąžinimo išlaidos (tai negalioja, jei grąžinamos nekokybiškos prekės, apie kurių defektus pirkėjas nebuvo informuotas)

7.4. Prekės, kurios buvo pirktos ne iš www.egrozis.lt tinklapio arba kurios tyčia ar dėl neatsargumo buvo sugadintos (paveiktos cheminėmis medžiagomis, atvira ugnimi, aukšta temperatūra, aštriais objektais ir t.t.), nepriimamos ir pinigai už jas grąžinami nėra.

4