Šioje svetainėje www.egrozis.lt naudojami slapukai (angl. cookies). Sužinoti daugiau apie Privatumo politiką.

eGrožis

Filtruoti pagal

Kategorijos
Kaina
Filtras

Prekės pagal gamintoją LABELIST COSMETICS

Labelist tikslas – su paprastesne odos priežiūros rutina pasiekti maksimalius rezultatus.

LABELIST COSMETICS - tai dviejų entuziastingų vaistininkų sukurtas odos priežiūros priemonių prekinis ženklas. Įkūrėjai aistringai vertina kosmetikos ir sveikatingumo darbą, tad siekė sukurti grožio priemonių koncepcija, siūlančią paprastus ir efektyvius sprendimus tikriems žmonėms.

 

Naujoviškos formulės optimizuoja grožio rutiną. Mokslas yra pagrindinis atspirties taškas. Formulės yra minimalistinės, supaprastintos iki grynų ir patikimų ingredientų. Priedai yra tik minimalūs, būtini maksimaliam kiekvieno produkto efektyvumui garantuoti. Jie nėra išbandyti su gyvūnais (Cruelty-Free) ir juose nėra šių kenksmingų sudedamųjų dalių: SLS, SLES, parabenų, formaldehidų, nehidrochinoninių oftalatų.

 

Produktai kuriami ir gaminami Barselonoje (Ispanijoje). Juos malonu tepti ir galima lengvai derinti tarpusavyje. Jie rūpinasi oda ir kovoja su bet kokiomis odos problemomis. Jie yra kruopščiai sukurti taip, kad teigiamai paveiktų žmonių sveikatą, aplinką ir visuomenę. Priemonių tekstūros yra lengvos, greitai įsigeriančio, o malonūs aromatai užbaigia juslinę patirtį. Ir įdomiausia: rezultatai matomi ir iškart.

 

Priemonių pakuotes galima perdirbti arba panaudoti pakartotinai. Naudojamas kartonas turi FSC miško sertifikatą. Taip užtikrinama, kad jis kilęs iš miško, kuris buvo tvarkomas, įvertintas ir sertifikuotas laikantis socialinių, ekonominių ir aplinkosaugos standartų.

 

O dėl didesnio skaidrumo sudėtis aiškiai perrašyta etiketėje. Mūsų tikslas – kad vartotojai būtų visapusiškai informuoti.

Labelist tikslas – su paprastesne odos priežiūros rutina pasiekti maksimalius rezultatus.

Misija: Siūlyti paprastus ir efektyvius sprendimus žmonėms, siekiantiems pagerinti savo sveikatą ir odos būklę.

Vizija: Teigiamai prisidėkite prie santykių tarp žmonių per sveikatos priežiūrą.

Vertybės: griežtumas, tobulumas, sveikas protas. Smagus darbas: Esame entuziastingi, aistringi ir optimistiški. Tvarumas ir įsipareigojimas.

4