Šioje svetainėje www.egrozis.lt naudojami slapukai (angl. cookies). Sužinoti daugiau apie Privatumo politiką.

eGrožis
Odos priežiūros rutina 30+

Sulaukus 30-ies odos priežiūros rutina turėtų jau šiek tiek keistis. Augimo hormonai pradeda lėtėti, todėl oda nebėra linkusi taip greitai atsistatyti, kaip esant  20-ies metų. Sulaukus 30-ies ima kamuoti ir šiek tiek kitokios problemos: pradeda atsirasti smulkių mimikos raukšlelių, oda ima labiau sausėti, pradeda po truputį prarasti elastingumą ir stangrumą

Tačiau nereikia išsigąsti. Tai nereiškia, kad peržengus 30-ies metų amžiaus slenkstį, būsite įkalinta vonioje ilgos grožio rutinos. Anaiptol. Užteks tik pakeisti keletą įpročių ir galėsite džiaugtis gražiai ir sveikai atrodančia oda. 

 

Pradėkite naudoti priemones su retinoliu

 

Nors retinolį galima pradėti naudoti ir anksčiau, nes jis ne tik padeda sulėtinti odos senėjimo procesus, lygina smulkias raukšleles, bet ir kovoja su įvairiais odos tekstūros nelygumais. Vis dėlto, peržengus 30-ies amžiaus ribą, priemonės su šia veikliąją medžiaga itin naudingos. 

Retinolį į savo odos priežiūros rutiną įveskite pamažu, pradėkite nuo karto ar dviejų per savaitę ir žiūrėkite, kaip reaguoja jūsų oda. Vėliau, palaipsniui didinkite iki trijų ar keturių naktų per savaitę.Galiausiai galite pradėti naudoti jį kas vakarą ar rinktis priemones su didesne šios veikliosios medžiagos koncentracija. Tačiau svarbu paminėti, kad pradėjus naudoti retinolį, prireiks bent šešių savaičių, kol pastebėsite poveikį, tad pasitelkite kantrybę.

 

 Apsauga nuo saulės

 

Apsauginės priemonės nuo saulės yra stipriai rekomenduojamos visose amžiaus grupėse, tad ir peržengus 30-ies metų amžiaus ribą, itin svarbu skirti tinkamą dėmesį šiam odos priežiūros rutinos žingsniui. Saulė - viena pagrindinių odos senėjimo priežasčių, tad kuo anksčiau pradėjus reguliariai naudoti apsaugines priemones - tuo ilgiau pavyks išlaikyti odą jaunatvišką.

  

 

Nepamirškite kaklo ir dekoltė srities 

 

Kaklo ir dekoltė sritis - tai vietos, kur bene anksčiausiai pradeda pasirodyti pirmieji odos senėjimo požymiai. Tad itin svarbu visas priemones, kurias naudojate veidui (kremai, serumai, SPF ir t.t.) - tepti ir čia. 

Paminėsime, kad neužtenka ant kaklo tiesiog užtepti veido kremo perteklių - skirkite deramą dėmesį ir kruopščiai visomis naudojamomis priemonėmis palepinkite ir šią sritį

 

Atsisakykite makiažo valymo servetėlių

 

Esant 20-ies, makiažo valymo servetėlės ne vienai tampa nepamainoma odos priežiūros priemone. Po vakarėlio, keliaujant ar nakvojant ne namie - tai puiki priemonė, kuri padeda greitai nuvalyti makiažą. Vis dėlto, peržengus 30-ies metų amžiaus ribą, rekomenduojama jas naudoti tik būtinais atvejais.

Tam yra kelios priežastys - servetėlės makiažo nenuvalo taip gerai, kaip to reikia, o ant nepilnai nuvalyto veido tepamos net geriausios priemonės, nebus tokios efektingos, kaip galėtų. Kita priežastis - daugeliu atvejų servetėlių sudėtyje yra nemažai alkoholio, kad jos makiažą pašalintų kuo greičiau, o tai sausina bei dirgina odą, kuri, virs 30-ies natūraliai ima tapti vis sausesnė. Paskutinė priežastis - servetėlių tekstūra neretai būna šiurkšti, o tai tik sudirgina odos paviršių. 

 

Skirkite deramą dėmesį paakių odai

 

Paakių odą - tai dar viena sritis, kurioje itin anksti gali pradėti atsirasti pirmieji senėjimo požymiai. Šioje srityje beveik nėra riebalinių liaukų ir tokios veido išraiškos, kaip prisimerkimas ir šypsena, lemia mimikos raukšlelių atsiradimą. 

Verta paminėti, kad tepant paakių kremą, labiausiai reikia koncentruotis ties orbitiniu kaulu, kuris yra tik skruostikaulio viršuje. 

 

Nenuvertinkite grožio miego naudos

 

Grožio miegas yra labai svarbus. Naktį odoje intensyviai vyksta atsinaujinimo procesai, tad itin svarbu užtikrinti, kad kiekvieną naktį gautumėte bet 8 valandas kokybiško miego

Susijusios prekės

4