Šioje svetainėje www.egrozis.lt naudojami slapukai (angl. cookies). Sužinoti daugiau apie Privatumo politiką.

eGrožis
Atsiskaitymo pavadinimasAtsiskaitymo būdai
pavedimu.png Bankiniu pavedimu.
paysera Paysera mokėjimų sistema
paypal PayPal mokėjimų sistema

Apmokėjimo sąlygos čia pateikiamos iš Pirkimo sąlygos dokumento.

  1. Prekių kaina, apmokėjimo tvarka ir terminai

4.1. Prekių kainos tinklapyje ir užsakyme nurodomos eurais. Kainos rodomos su visais mokesčiais. Prekės gali būti pristatomos tik Lietuvos respublikos teritorijoje.

4.2. Prekėms gali būti taikomos nuolaidos, kurios yra nesumuojamos, išskyrus atvejus, kai nuolaidos ar akcijos taisyklės numato kitaip ir tai aiškiai nustatyta bei skelbiama tinklapyje.

4.3. Pardavėjas turi teisę pakeisti Tinklapyje nurodytą prekės kainą po pirkėjo užsakymo pateikimo tuo atveju, jeigu tai yra susiję su techninėmis informacinės sistemos klaidomis tinklapyje. Pardavėjas apie tai ne vėliau kaip per 3 (tris) darbo dienas informuoja  pirkėją bei suderina su juo tolesnį prekės užsakymo vykdymą. Pirkėjas turi teisę nesutikti su kainos pokyčiu ir atsisakyti užsakymo. Šiuo atveju pardavėjas įsipareigoja grąžinti pirkėjui visą jo už užsakytas prekes sumokėtą sumą.

4.4. Pirkėjas už  prekes ir prekių pristatymą (jeigu atskirai prie užsakymo kainos yra skaičiuojamos prekių pristatymo išlaidos) atsiskaityti gali naudojantis šiais išankstinio apmokėjimo būdais:

  • Paysera

  • Paypal

  • Bankiniu pavedimu

Atsiskaitant už prekes šiais būdais, atkreipiame Jūsų dėmesį į tai, kad gali būti taikomos atitinkamame interneto tinklapyje, į kurį būsite nukreipiamas, numatytos tinklapio naudojimo ir asmens duomenų tvarkymo taisyklės bei papildomi mokesčiai;

4.5. Atsiskaitydamas už prekes 4.4. punkte numatytu apmokėjimo būdais, pirkėjas įsipareigoja sumokėti už prekes nedelsiant. Tik gavus mokėjimų operatoriaus patvirtinimą apie Jūsų apmokėjimą už prekes - užsakymas bus pradedamas formuoti bei vykdyti  ir pradedamas skaičiuoti prekių pristatymo terminas, nurodytas prie konkrečios prekės. Pirkėjui neatsiskaičius už prekes, bus laikoma, kad pirkėjas atsisako sutarties ir pardavėjas neturi pirkėjui jokių įsipareigojimų, susijusių su šia sutartimi. Pardavėjas turi teisę iš anksto nepranešęs pirkėjui, anuliuoti jo užsakymą, jeigu pirkėjas nesumoka už Prekes per 3 (tris) darbo dienas nuo prekių užsakymo pateikimo.

4.6. Kai pardavėjas gaus mokėjimų operatoriaus patvirtinimą apie pirkėjo atliktą apmokėjimą, per 3 (tris) darbo dienas  pirkimo metu nurodytu elektroninio pašto adresu bus siunčiama užsakymo elektroninė sąskaita faktūra. 

4