Šioje svetainėje www.egrozis.lt naudojami slapukai (angl. cookies). Sužinoti daugiau apie Privatumo politiką.

eGrožis

Tinklaraštis

Odos priežiūros rutina 30+

310 peržiūros

Sulaukus 30-ies odos priežiūros rutina turėtų jau šiek tiek keistis. Augimo hormonai pradeda lėtėti, todėl oda nebėra linkusi taip greitai atsistatyti, kaip esant  20-ies metų. Sulaukus 30-ies ima kamuoti ir šiek tiek kitokios problemos: pradeda atsirasti smulkių mimikos raukšlelių, oda ima labiau sausėti, pradeda po truputį prarasti elastingumą ir stangrumą

Odos priežiūros rutina 20+

349 peržiūros

Nors visose amžiaus kategorijose odos priežiūros rutiną sudaro tie patys pagrindiniai žingsniai: valymas, drėkinimas ir apsauga, vis dėlto skirtingo amžiaus oda susiduria su skirtingais iššūkiais. Tad šį kartą apžvelgsime pagrindinius aspektus, į ką, dėliojant savo odos priežiūros rutiną, turėtų atsižvelgti 20-metės.

2022-ųjų odos priežiūros tendencijos

345 peržiūros

Jei reikėtų visas tendencijas apibūdinti vienu žodžiu - tai būtų sąmoningumas. Tikėtina, kad mes vis labiau atsižvelgsime į tai, ko iš tiesų odai reikia, dar atidžiau skaitysime  kosmetikos priemonių sudėtis ir gerokai patuštinsime grožio lentynas vonioje, palikdamos ten tik efektyviausiai veikiančias priemones

Baltymai plaukų priežiūroje - viskas, ką reikia žinoti

992 peržiūros

Kad plaukai atrodytų gražiai, reikia dviejų dalykų: drėgmės ir baltymų. O gebėjimas atpažinti, kada ir kurių procedūrų jiems reikia, padės džiaugtis sveikai atrodančiais plaukais. Tad šį kartą dalinamės informacija, kaip atpažinti, kad plaukams trūksta baltymų, o kada jų per daug.

Fermentuotos odos priežiūros priemonės - nauja tendencija?

540 peržiūros

Paskutiniu metu fermentavimas tapo itin aktualus ir kalbant apie odos priežiūros priemones. Tad šį kartą domimės, kuo ir ar tikrai fermentuoti odos priežiūros ingredientai tokie naudingi mūsų odai.

Poligliutamino rūgštis - madingas pakaitalas hialurono rūgščiai?

662 peržiūros

Šiandien  norime pristatyti paskutiniu metu vis populiaresne tampančią veikliąją medžiagą, kuriai prognozuojama grožio pasaulio šlovė ateinančiais metais - poliglutamo rūgštį (PGA).

Kaip pasirinkti tinkamiausią rūgštį odos priežiūros rutinai

803 peržiūros

Tad šį kartą pasistengsime apžvelgti dažniausiai naudojamas rūgštis bei atsakytį i klausimą, kokias odos problemas jos sprendžia.

Kaip išvengti strijų nėštumo metu

494 peržiūros

Nors vieno patarimo, kuris garantuotų 100 procentų strijų panaikinimą nėra - dalinamės keletą patarimų, ką daryti, jei norite jų išvengti ar bet sumažint jų kiekį.

Skilinėjantys plaukų galiukai - kaip to išvengti?

598 peržiūros

Norint užsiauginti ilgas kasas - neretai susiduriame su dažna problema - plaukų galiuku skilinėjimu. Tad šį kartą dalinamės patarimais, kaip išvengti šios dažnai pasitaikančios grožio problemos.

Ryškiausia 2021-ųjų odos priežiūros tendencija: minimalizmas

548 peržiūros

Minimalistinės odos priežiūros rutinos pagrindinis aspektas – naudoti tik tas priemones, kurių iš tiesų reikia. Geriau investuoti į geresnės kokybės  priemones, tačiau jų turėti mažiau. Ir neturėti nieko nereikalingo, nenaudojamo

4